Early in July Single Release Party + Invain + Rising Down

6 jul 2023

Metal, Grunge en Alt Rock

Radarcafé

3 juli brengt Early in July hun nieuwe single Under Control uit. Om dat te vieren geeft de band op 6 juli een Single Release party samen met Invain en Rising Down!

Early In July (21:20 - 22:05)

“Hoe meer reverb, hoe beter.” Is het motto van Early In July. Wat begon als een klein project met vrienden, groeide snel uit tot een volledige band. Alle bandleden halen inspiratie uit verschillende genres en hebben iets weten te creëren uit hetgeen wat ze allemaal gemeen hebben. Geïnspireerd door bands zoals Counterparts, Paramore en silverstein; In combinatie met poppy maar toch powerful female vocals en een lading reverb hebben ze hun eigen sound weten te creëren. Met hun dromerige maar toch harde muziek hopen ze hun luisteraars mee te voeren.

INVAIN (20:00 - 20:25)

Invain is een Almeerse heavy metal band, gevormd in 2021 als schoolband van het Arte College in Almere Poort. De band bestaat uit Noortje Groenestein, Karsten Findenegg, Sandro Cainais en Ocean Silbernberg, die allemaal 17 jaar oud zijn en geïnspireerd zijn door bands als Gojira, Halestorm, Slipknot en Motörhead. Invain heeft al twee singles uitgebracht en heeft op verschillende podia gespeeld, waaronder hun eigen headlined shows. De band is vastbesloten om hun eigen materiaal te spelen en is gepassioneerd over het spelen voor een live publiek.

Rising Down (20:40 - 21:05)

Wij zijn Rising Down - een vurige Grunge Rock band uit Den Haag met een passie voor harde muziek. We zijn een jonge band bestaande uit onze schreeuwende frontman Tinus (21), shreddende lead gitarist Brent (20), badass bassist Erin (20) en kickass drummer Victor (18). Doe je verstand uit en je doppen in, want wij gaan HARD